Gdynia 2014-11-27 10:36
Podwójna rocznica podniesienia bandery

Zgodnie z marynarską tradycją, rocznica podniesienia bandery jest szczególnym świętem obchodzonym przez całą załogę okrętu. Z tej okazji w czwartek, 27 listopada, w Porcie Wojennym w Gdyni miały miejsce uroczystości 32. rocznicy pierwszego podniesienia bandery na okrętach hydrograficznych ORP „Arctowski” i ORP „Heweliusz”.

Foto

 

 

Gdynia 2014-11-26 10:00
Szlachetna Paczka

22 listopada w całej Polsce ruszył projekt Szlachetna Paczka. Ideą akcji jest pomoc potrzebującym rodzinom w trudnej sytuacji materialnej. Jest to akcja ogólnopolska trwającą od czternastu lat, organizowana w 570 lokalizacjach w całej Polsce.

 

 

Gdynia 2014-11-25 13:39
Pożar budynku sztabu 3.FO

We wtorek, 25 listopada, Wojskowa Straż Pożarna oraz służby medyczne Komendy Portu Wojennego przećwiczyły procedury związane z gaszeniem pożarów, ewakuacji ludności z zagrożonych budynków oraz udzielania pomocy medycznej poszkodowanym w pożarze. Scenariusz ćwiczenia zakładał gaszenie pożaru oraz ewakuację budynku sztabu 3. Flotylli Okrętów. Cyklicznie odbywające się ćwiczenia tego typu są częścią kompleksowego szkolenia służb odpowiedzialnych za ochronę i zabezpieczenie jednostki.

Foto

 

ARCHIWUM

stopka1