Gdynia 2015-01-09 11:17
3. Flotylla Okrętów w XXIII finale WOŚP

W niedzielę, 11 stycznia, odbędzie się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, 3. Flotylla Okrętów wesprze organizatorów akcji. W tym roku wystawiono na aukcję jednodniowy rejs jachtem dla dwóch osób. Komenda Portu Wojennego Gdynia wystawia między innymi zwiedzanie historycznego budynku KPW Gdynia, a Klub MW „Riwiera” grać będzie z Wielką Orkiestrą w centrum Gdyni.

 

 

Gdynia 2015-01-08 11:38
Inauguracja roku szkoleniowego

W środę, 7 stycznia, 3. Flotylla Okrętów rozpoczęła nowy rok szkoleniowy. Po raz pierwszy w historii inauguracja nie odbyła się na terenie portu wojennego w Gdyni. Na miejsce zbiórki wybrano nowosformowaną jednostkę Marynarki Wojennej – Morską Jednostkę Rakietową w Siemirowicach. Uroczystość odbyła się w obecności Dowódcy 3. Flotylli Okrętów – kontradmirała Mirosława Mordela. W Siemirowicach wystawione zostały pododdziały ze wszystkich jednostek wojskowych 3. FO: z Gdyni, Rozewia, Siemirowic oraz Ustki. Asystę honorową wystawiła kompania i orkiestra reprezentacyjnej MW.

 

 

Gdynia 2014-12-29 08:06
Życzenia Świąteczno – Noworoczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, na ręce wszystkich marynarzy i pracowników wojska 3. Flotylli Okrętów oraz Waszych rodzin, a także wszystkich osób związanych z Marynarką Wojenną, składam najserdeczniejsze życzenia. Aby ten piękny czas był przepełniony radością, miłością oraz rodzinną atmosferą. Życzę Wam wszystkim, aby Nowy 2015 Rok, był czasem wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Dowódca 3. Flotylli Okrętów
kontradmirał Mirosław Mordel

 

ARCHIWUM

stopka1