HISTORIA

Dowódcy 3 Flotylli Okrętów


komandor Marian Sucharzewski
10.05.1971 r. – 29.08.1980 r.

komandor Piotr Kołodziejczyk
30.08.1980r. – 17.08.1983 r.

komandor Bogusław Gruchała
18.08.1983 r. – 09.07.1987 r.

komandor Ryszard Łukasik
10.07.1987 r. – 26.02.1989 r.

kontradmirał Roman Krzyżelewski
27.02.1989 r. – 18.04.1996 r.

kontradmirał Maciej Węglewski
19.04.1996 r. – 12.07.2004 r.

kontradmirał Jerzy Patz
12.07.2004 r. – 27.06.2006 r.

kontradmirał Marek Kurzyk
27.06.2006 r. – 10.06.2009 r.

kontradmirał Jarosław Ziemiański
10.06.2009 r. – 11.06.2012 r.
 

kontradmirał Marian Ambroziak
11.06.2012 r. –
 
stopka1